Návštěvní kniha

Datum: 14.08.2018

Vložil: Korot.Ira

Titulek: Букинг.ком закрыл продажи в Крыму

Я зашла на Букинг, и действительно: если выбрать цель проживания для отдыха, то бронирование не возможно ((( Что делать, если Букинг не дает бронировать жилье в Крыму? Воспользоваться альтернативным сервисом вот и все ))) ссылка в описании.

воспользовался mybookit.ru ничуть не пожалел

Datum: 13.08.2018

Vložil: Alexander Ahmed

Titulek: essay-zone.com

___123___Zanechte nam vzkaz :: CSSD Cesky Krumlov___123___

Datum: 24.07.2018

Vložil: kix

Titulek: Подскажите где вы купить качественные оригинальные часы?

Здравствуйте все, скажите пожалуйста в каком месте можно докупить высококачественные уникальные времена

Datum: 17.07.2018

Vložil: Charlesfaw

Titulek: Which webstore is the best spot to shopping for shoes online?

I want purchase a pair of footwear,but I don't know which webstore is greater.
Who can give me some recommend?

Datum: 09.07.2018

Vložil: Jamesfuh

Titulek: продвижение раскрутка сайта самостоятельно

Заказать seo в деталях продвижение сайтов с учётом тематики По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

Datum: 15.06.2018

Vložil: Robertthafe

Titulek: red web site Jarle Thorsen Swietokrzyskie

decent website Jarle Thorsen Unaico SiteTalk

Datum: 21.11.2017

Vložil: Kadlík

Titulek: Zajímavý web.

Jakoby jeho správce předem věděl, jak dopadnou volby do poslanecké sněmovny. Jediná aktualita v roce 2017. To už se chystáte na kones ČSSD v Čechách?

Datum: 13.05.2018

Vložil: Aviatar Lehký

Titulek: Re: Zajímavý web.

Trefné (y) :-D
Více info mají na: www.facebook.com/cssdck

Datum: 18.07.2015

Vložil: Antonin Krák

Titulek: Prezident Zeman ve Vetřní

Dne 2. června 2015 navštívil obec Vetřní jako druhy prezident v historii obce po prezidentovi Benešovi současný prezident ČR pan Miloš Zeman za doprovodu hejtmana Jiřího Zimoly, kterého přivítal starosta obce Antonin Krák ( ČSSD) a debatoval s odborníky na sociální politiku týkající se sociálně vyloučené lokalitity ve Vetřní a odliv pracovních mist z JIP. Jednani se zúčastnili za naši stranu přítelkyně Ambruzová , Mlynarčíková a pritelové Vejskrab a Vachta.

Datum: 17.01.2015

Vložil: Johne500

Titulek:

Hello my family member! I want to say that this article is amazing, great written and come with almost all significant infos. Id like to peer extra posts like this . eceegbakgdbd

Datum: 03.12.2014

Vložil: Jan Šedivý

Titulek: Starosta

Souhlasím s panem Švaňou. Pokud ČSSD potopí pana starostu, nejen že naštve velkou část svých voličů, ale v budoucnu se jí tento akt určitě vrátí. Vezměte prosím již rozum do hrsti, nechovejte se jako ODS zmítaná mocenskými boji uvnitř strany a jednejte v duchu přání Vašich voličů. Jinak je podvádíte a ztrácíte u nich důvěru !!!

Datum: 04.12.2014

Vložil: ČSSD Český Krumlov

Titulek: Re: Starosta

Dobrý den pane Šedivý,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Věřte prosím, že my rozhodně p. starostu neházíme přes palubu. Chápeme rozčarování Vás, jakožto i dalších občanů našeho města, přesto prosíme, dejte nám ještě čas. Velmi neradi bychom něco honem "splácali", co nebude mít dlouhého trvání.
Sám jste zmínil, že je třeba jednat v duchu přání voličů, s čímž souhlasíme, proto nejsme zastánci sestavení koalice s "kýmkoli", ale s partnery, s nimiž bude možné nalézt shodu a zároveň i společně ze svých požadavků ustoupit.

Děkujeme za trpělivost a věříme, že již brzy bude mít celá situace zdárné řešení ke všeobecné spokojenosti :)

Datum: 13.11.2014

Vložil: Petr Švaňa

Titulek: Dotaz z facebooku

Pokud se sociální demokracie zbaví starosty tak v Krumlově opět začne tahat za kratší provaz. Pokud si to ještě někteří vedoucí představitelé strany neuvědomili tak by rychle měli. ANO jako strana je naprosto nečitelné a co z něj vyleze na místní regionální úrovni si myslím neumí představit nikdo. Takže jen dál lavírujte a skončíte mimo radu města pro které jste v posledních 4 letech konečně mohli něco pořádného udělat. Předpokládám, že v tom chcete pokračovat i dále a myslím že jinak než se současným starostou to nepůjde. Přiznejme si kde by ČSSD byla nemít ho před čtyřmi lety a vlastně i letos jako lídra. Přeji hodně štěstí při dalším vyjednávání a více pokory zejména dovnitř strany a vůči lidem kteří mají největší zásluhu na těch posledních výsledcích

Datum: 13.11.2014

Vložil: ČSSD Český Krumlov

Titulek: Re: Dotaz z facebooku

Dobrý den,

musím Vám sdělit, že p. Dalibora Cardy se nikdo zbavit nechce, ovšem je normální, že i leader kandidátky by měl respektovat zcela dominantní názory členské základny.
Nejen D. Carda pro ČSSD něco znamená, ale i ČSSD pro D. Cardu. Opakovaně kandidoval za různé subjekty a nikdy neobdržel tolik hlasů, natož, aby ho někdo nominoval na starostu. ČSSD prostě není špatná značka... :-)

S pozdravem Jindřich Florián, předseda OVV ČSSD v Českém Krumlově

Datum: 03.12.2014

Vložil: Věra Bohdalová

Titulek: Re: Re: Dotaz z facebooku

Pane Jindřichu Floriáne, musím Vám oponovat. Na malém městě, jakým Český Krumlov bezesporu je, je personální kvalita jednotlivých kandidátů voleb primárním vodítkem pro voliče. ČSSD se mohla do této doby pyšnit tím, že její kandidátka byla v tomto směru vyvážená. Přesto si však myslím, že je právě dílem pana starosty, že ČSSD obhájila vítězství ve volbách, i když s méně hlasy, a to bohužel díky celorepublikové ANOmánii.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek